PARKINGI i DOJAZD – KOŚCIAN – NOWY DĘBIEC TRIATHLON – GREATMAN TRIATHLON TRILOGY

PARKINGI i DOJAZD – KOŚCIAN – NOWY DĘBIEC TRIATHLON

Na czas zawodów przygotowano 2 parkingi:

Parking nr 1 przy spółdzielni ul. Główna 5 Nowy Dębiec– około 800 m od strefy zmian. Wjazd i wyjazd z parkingu dostępny przez cały dzień trwania zawodów. Uczestników (szczególnie z dziećmi) uczulamy o zarezerwowanie sobie dość czasu na dojście do biura zawodów!

Podczas zamknięcia trasy kolarskiej w godzinach 9:00-16:30 dojazd objazdami opisanymi poniżej:

  • dojazd z północy – z Poznania/Kościana przez Racot, Gryżyna, Osiek (tuż przed Osiekiem w prawo na NOWY DĘBIEC parking). Z Gryżyny kierować się żółtymi tablicami „Objazd do Zglińca przez Jurkowo” – objazd ten prowadzi właśnie przez Osiek.
GOOGLE MAPS:
https://goo.gl/maps/vb5EThP41gn
  • dojazd z południa – z Wrocławia/Rawicza/Leszna przez Wojnowice, Zgliniec, Jurkowo, Osiek (tuż za Osiekiem w lewo na  NOWY DĘBIEC parking). Ze Zglińca kierować się żółtymi tablicami „Objazd do Gryżyny przez Jurkowo”.
GOOGLE MAPS:
https://goo.gl/maps/sxGn7Z8ZsoL2
  • dojazd ze wschodu – ze Śremu/Jarocina – przez Jurkowo, Osiek (tuż za Osiekiem w lewo na NOWY DĘBIEC parking) – nie jest utrudniony.
  • dojazd z zachodu – z Zielonej Góry/Wolsztyna przez Kościan i dalej jak dojazd z północy przez Racot, Gryżyna, Osiek (tuż przed Osiekiem w prawo na NOWY DĘBIEC parking). Z Gryżyny kierować się żółtymi tablicami „Objazd do Zglińca przez Jurkowo” – objazd ten prowadzi właśnie przez Osiek.
GOOGLE MAPS:
https://goo.gl/maps/a6TV3kGMsY62

 

Parking nr 2 ul. Główna 12 Nowy Dębiec– około 400 m od strefy zmian. Wjazd i wyjazd niemożliwy podczas trwania etapu kolarskiego tzn 9:00-16:30.

PARKINGI
Objazd z północy

DOJAZD Z PÓŁNOCY

Objazd z południa

DOJAZD Z POŁUDNIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

GREAT MAN TRILOGY