OPIS GREATMAN – GREATMAN TRIATHLON TRILOGY

OPIS GREATMAN

GREATMAN Trilogy to cykl zawodów triathlonowych w Kórniku, Kościanie i Śremie, które stanowić będą jedne z najważniejszych punktów sezonu w Wielkopolsce. To pierwszy cykl zawodów triathlonowych w całości rozgrywanych Wielkopolsce.

Cykl Greatman to również klasyfikacja generalna obejmująca 3 starty. 

 

Pierwsze zawody z cyklu Great Man odbędą się 04 sierpnia 2019 w Kórniku, drugie  25 sierpnia 2019  na plaży w Kościanie – Nowym Dębcu. Cykl zakończy się 15 września 2019 w Śremie nad Jeziorem Grzymisławskim

Rywalizacja we wszystkich miastach toczyć się będzie na dystansie Ćwiartka 1/4 IM NON DRAFT, na dystansie Superkrótkim 1/8 DRAFT oraz na nowym ekscytującym dystansie TRI TRI TRI (więcej na http://www.greatman.pl/tritritri/) indywidualnie i w sztafetach.

Zawody dziecięce GREATKIDS oraz rodzinne GEATFAMILY to równie ważne części trylogii.

– GREATMAN Trilogy rozgrywany w trzech wielkopolskich miastach to zacięta rywalizacja sportowa, ale także integracja lokalnych społeczności. W organizacji ogromną rolę odgrywa wsparcie lokalnych władz samorządowych, z czego bardzo się cieszymy. Imprezom sportowym będą towarzyszyć ciekawe wydarzenia dla całych rodzin, pikniki, konkursy – dodaje Paweł Kotas.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

GREAT MAN TRILOGY