OPIS GREATMAN - GREATMAN TRIATHLON

OPIS GREATMAN

GREATMAN Trilogy to cykl zawodów triathlonowych w Kórniku, Kościanie i Śremie, które stanowić będą jedne z najważniejszych punktów sezonu w Wielkopolsce. To pierwszy cykl zawodów triathlonowych w całości rozgrywanych Wielkopolsce.

Cykl Greatman to również klasyfikacja generalna obejmująca 3 starty. 

Pierwsze zawody z cyklu Great Man odbędą się 23 maja 2020  na plaży w Kościanie – Nowym Dębcu , drugie 09 sierpnia 2020 w Kórniku . Cykl zakończy się 13 września 2020 w Śremie nad Jeziorem Grzymisławskim

Rywalizacja we wszystkich miastach toczyć się będzie na dystansie Ćwiartka 1/4 IM NON DRAFT z rolling start, na dystansie  1/8 DRAFT NON DRAFT z rolling start oraz na nowym ekscytującym dystansie ENDURO z dozwolonym DRAFTEM i startem wspólnym.

Zawody dziecięce GREATKIDS oraz rodzinne GEATFAMILY to równie ważne części trylogii.

– GREATMAN Trilogy rozgrywany w trzech wielkopolskich miastach to zacięta rywalizacja sportowa, ale także integracja lokalnych społeczności. W organizacji ogromną rolę odgrywa wsparcie lokalnych władz samorządowych, z czego bardzo się cieszymy. Imprezom sportowym będą towarzyszyć ciekawe wydarzenia dla całych rodzin, pikniki, konkursy – dodaje Paweł Kotas.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

GREAT MAN TRILOGY