TRASY – KOŚCIAN TRIATHLON

TRASY – KOŚCIAN TRIATHLON 2018 w przygotowaniu.

TRASY – KOŚCIAN TRIATHLON 2017

  • Triathlon na dystansie 1/8 IM pływanie (1 pętla), rower (1 pętla), bieg (2 pętla)
  • Triathlon na dystansie 1/4 IM pływanie (1 pętla), rower (2 pętle), bieg (3 pętle)

 

  • 1/8 IM  

Zawody na dystansie 1/8 IM odbędą się w konwencji z draftingiem.  Zabronione rowery do jazdy na czas. Zabronione są lemondki wystające poza obrys baranka kierownicy.

Zawody rozpoczynają się startem z plaży.

Start w dwóch falach w odstępie kilku minut. Wybór fali dowolny – czas odchipowania oznacza przyporządkowanie się do danej fali. Zawodnicy walczący o czołowe lokaty OPEN M i OPEN K zobowiązani do startu w pierwszej fali. Sugerujemy start w pierwszej fali wszystkim tym, którzy dystans 475 m pokonują szybciej niż 10 minut. Pozwoli to uniknąć wyprzedzania na etapie pływackim osób z pierwszej fali. Druga fala przeznaczona jest dla osób słabiej pływających oraz szukających większego bezpieczeństwa oraz komfortu na etapie pływackim.

  • Pływanie obejmuje jedną pętle w kształcie prostokąta o długości 475m. Po pływaniu dobieg do strefy zmian T1 ok. 100m.

 

  • Trasa rowerowa (ok. 22,5 km) obejmuje dojazd do pętli około 700m, 1 pętlę o długości ok 21,1 km – ruch jednokierunkowy oraz dwukierunkowy (agrafka o długosci 485m) i dojazd do strefy zmian o długosci 700m.

 

  • Trasa biegu (ok.5,25km)Dwie pętle po nawierzchni crossowej długości 2.6 km oraz dobieg do mety o długości 50 m.Meta znajdować się będzie na wysokości boiska do siatkówki. W razie ulewnych deszczy i dużej ilości błota na trasie leśnej organizatorzy rozważą zmianę trasy biegowej na pętle asfaltową po Nowym Dębcu.

 

  • 1/4 IM

Zawody na dystansie 1/4 IM odbędą się w konwencji z zabronionym draftingiem. Dozwolone wszystkie typy rowerów.

Zawody rozpoczynają się startem z plaży. Start w dwóch falach w odstępie ok 7 min. Wybór fali dowolny – czas odchipowania oznacza przyporządkowanie się do danej fali. Zawodnicy walczący o czołowe lokaty OPEN M i OPEN K zobowiązani do startu w pierwszej fali. Sugerujemy start w pierwszej fali wszystkim tym, którzy dystans 950 m pokonują szybciej niż 20 minut. Pozwoli to uniknąć wyprzedzania na etapie pływackim osób z pierwszej fali. Druga fala przeznaczona jest dla osób słabiej pływających oraz szukających większego bezpieczeństwa oraz komfortu na etapie pływackim.

  • Pływanie obejmuje jedną pętle w kształcie prostokąta o długości 950m. Po pływaniu dobieg do strefy zmian T1 ok. 100m.

 

  • Trasa rowerowa (ok. 45 km) obejmuje dojazd do pętli o długości 700 km , 2 pętle rowerowe o długości 21,8 km, – ruch jednokierunkowy oraz dwukierunkowy (agrafka o długosci 1km) i dojazd do strefy zmian o długości  700m.

 

  • Trasa biegu (ok. 10,5km)Trzy pętle po nawierzchni crossowej długości ok. 3,5 km oraz dobieg do mety o długości 50 m. Meta znajduje się na wysokości boiska do siatkówki.W razie ulewnych deszczy i dużej ilości błota na trasie leśnej organizatorzy rozważą zmianę trasy biegowej na pętle asfaltową po Nowym Dębcu,

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

GREAT MAN TRILOGY