Sponsoring Sport.pl wspierał Greatmana! – GREATMAN TRIATHLON

Sponsoring Sport.pl wspierał Greatmana!

Dekoracja imiennymi Medalami cyklu Greatman juz jutro podczas Biegów w Turwi!!!
4 października 2019
Greatman 2019 przeszedł już do historii… 😭❤️🧡💛💚💙💜
16 października 2019

Portal Sponsoring Sport.pl wspierał tegoroczną edycję Greatman Triathlon Triloghy pozyskując dwóch partnerów.

Sponsoring Sport.pl to innowacyjna platforma, który łączy ze sobą świat sportu oraz biznesu, a także dostarcza najnowsze informacji z branży marketingu, sponsoringu sportowego oraz promocji poprzez sport. Za pomocą portalu przedstawiciele sportu mogą tworzyć oferty sponsorskie, poszukiwać nowych partnerów. Przedstawiciele biznesu natomiast mają szansą na znalezienie idealnego dla nich projektu sportowego do promocji swoich działań.

Tegoroczna współpraca z portalem przyniosła efekty w postaci pozyskania dwóch sponsorów wydarzenia: salonu dealerskiego marki Mercedes – MB Motors Poznań a także klubu fitness Home of Body. W ramach współpracy w tym roku triathloniści mogli wygrać najnowszego Mercedesa GLC na wybrany weekend czy treningi w Body of Home.

– „Triathlon to dyscyplina, która w Polsce z każdym miesiącem zdobywa coraz większą popularność, cieszę się, że przedstawiciel tego sportu dołączył do platformy. Radość jest tym większa, że Greatman Triathlon Triloghy to największy cykl triathlonowych zawodów w Wielkopolsce o jasno określonym wizerunku a nasza współpraca przyniosła wymierne efekty w pozyskaniu dwóch partnerów.” – powiedział Paweł Żyliński, pomysłodawca Sponsoring Sport.pl

Jeśli nadal zadajesz sobie pytanie jak „znaleźć sponsora?” zapoznaj się z możliwościami, jakie niesie ze sobą korzystanie z platformy Sponsoring Sport.pl – LINK (https://sponsoringsport.pl/sport/).