KLASYFIKACJA GENERALNA – WYNIKI 2019 – GREATMAN TRIATHLON TRILOGY

KLASYFIKACJA GENERALNA – WYNIKI 2019

KLASYFIKACJA GREATMAN

KLIKNIJ TUTAJ—>indywidualni

KLIKNIJ TUTAJ—>sztafety

KLIKNIJ TUTAJ—>dzieci

MEDALIŚCI GREATMAN TRILOGY 2019

Uwaga! Medalistami Greatman są tylko osoby spełniające kryterium 3 miast (patrz Regulamin Cyklu Greatman).

Wręczenie medali klasyfikacji generalnej cyklu (podium – OPEN, kat wiekowe, SZTAFETY OPEN MIX KOBIET, GREATKIDS 2-6) odbędzie się  podczas dekoracji zaprzyjaźnionego XXXIV Biegu im. Dezyderego Chłapowskiego w Turwi niedaleko Kościana 5 października 2019. Zapraszamy wszystkich do startu w biegu oraz udziału w dekoracji zwycięzców cyklu. Wiecej informacji: http://www.greatman.pl/turew/

OPEN M

Piotr Klupczyński Przelewy24/Be3Cityzen Wagrowiec
Wojciech Greguła Trigym Chojna
Aleksander Wostal GVT Szprotawa

OPEN K

Agata Zachwieja GTT Diament Gniezno Gniezno
Kamila Przepieść The Luzers Warszawa
Ewa Susmarska MUAY RUNNING TEAM/Zone3 Team Poznań

SZTAFETY OPEN

Zgrupka Team #99 Daniel Osik, Marcin Bartoszewski, Przemysław Pochylski
ZGRUPKA TEAM – GREJT(WO)MENI Joanna Cieślak, Marek Strogulski, Artur Zawisza
Teraz prędko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu Marcin Lubarski, Wojciech Jastrzębski, Radosław Gluza

SZTAFETY MIX

ZGRUPKA TEAM – GREJT(WO)MENI Joanna Cieślak, Marek Strogulski, Artur Zawisza
Mocni w Gębie Dariusz Łapawa, Hubert Piotrowicz, Magda Turek
Zgrupka Team & Northtec Team Gizela Rakowska, Sławomir Janiak, Marcin Sobański

SZTAFETY KOBIET

Zgrupka Team- Gotowe na wszystko Michalina Wardega, Anna Mądra- Bielewicz, Katarzyna Gruszka
HELIOS CHEMPIŃ TEAM Hanna Wawrzyniak, Agnieszka Hahuła, Joanna Marciniak
Jezioro Łabędzie Weronika Bamber, Kamila Szudera-Kończal, Monika Paszkiewicz

K20

Agata Zachwieja GTT Diament Gniezno Gniezno
Ewa Susmarska MUAY RUNNING TEAM/Zone3 Team Poznań
Marta Dzieciątkowska Poznań

K30

Kamila Przepieść The Luzers Warszawa
Ewa Gorzelańczyk 365sportu poznan
Monika Hauser-Giers Kościan TEAM Nowy Lubosz

K40

Katarzyna Rybacka RAWICZ
Ewelina Braun Kiełczewo
Izabela Kuchta Trucht Tarchomin Team Radomia

K50+

Małgorzata Putowska Adrenalina Fitness Team Mosina

M20

Piotr Klupczyński Przelewy24/Be3Cityzen Wagrowiec
Aleksander Wostal GVT Szprotawa
Robert Kadej TRI GRANDA WOŁÓW Wołów

M30

Wojciech Greguła Trigym Chojna
Robert Walczak Cytadela by Night Tri Team Poznań
Piotr Jackowiak GVT/SZTUKARUCHU Brzeg

M40

Jarosław Gozdalski GTT Diament Gniezno Gniezno
Jarosław Nikodemiak KLAS Szpot Swarzędz Swarzędz
Krystian Domino Domino TRI Głogów

M50

Włodzimierz Krawczyk Ciacho Team Śrem
Robert Jabkowski Wrocław
Waldemar Dębski Re-Aktywacja RUSOCIN

M60+

Marek Grześ runner’s power Śrem
Henryk Gągola KS AZS AWF Poznań Rosnówko
Kazimierz Michalak Helios Czempiń Team/ChampionMan Team Czempiń

GREATKIDS

KIDS 2

dziewczynki – drugie miejsce ex aequo

Hania Juszkiewicz Młode orły Garzyn 1
Karolina Michalska Kościan Team Kościan 2
Emilka Giers Kościan Team Nowy Lubosz 2
Natalia Kochanowicz Przedszkole Karuzela Nowe Borówko 3

chłopcy

Adrian Biliński SP Krosno/Mosina MOSINA
Maksymilian Biliński Oborniki
Mikołaj Hyży Outlet AGD www.wgniecione.pl Suchy Las

KIDS 3

Oliwia Gadomska Czempiń
Milena Kozal FTI Kids Mosina
Laura Janik ChampionMan Czempiń Czempiń

chłopcy

Borys Saniuta Dąbcze
Oskar Matoszuk Kościan Kościan
Antoni Kuc Juwenia Puszczykowo Mosina

KIDS 4

dziewczynki

Alicja Gurdziołek UKS LUSOWO Niepruszewo
Milena Bilińska Oborniki
Anna Dopierała SP 12 Achilles Leszno Leszno

chłopcy

Paweł Kapitan Leszno
Mateusz Janik Czempiń
Kacper Pustkowiak Rozdzielnie Złożone Góra

KIDS 5

dziewczynki

Paulina Płatek SP 12 / Achilles Leszno Leszno
Agata Kapitan SP 9 / AZS PWSZ Leszno Leszno
Maria Gajb AZS AWF POZNAŃ Poznań

chłopcy

Ignacy Pudliszewski SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM Kościan
Mateusz Konieczniak KS AZS AWF Poznań Rosnówko

KIDS 6

dziewczynki

Zofia Dopierała Febe Team Leszno

chłopcy

Mikołaj Handke UKS JEDYNKA Gostyń
Ksawery Pudliszewski PUDLISZEWSKI TEAM Kościan
169009055

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

GREAT MAN TRILOGY