KLASYFIKACJA GENERALNA – WYNIKI 2018 – GREATMAN TRIATHLON TRILOGY

KLASYFIKACJA GENERALNA – WYNIKI 2018

KLASYFIKACJA GENERALNA PO TRZECH STARTACH 2018 wraz z punktacją:

KLASYFIKACJA GREATMAN KOBIET

KLASYFIKACJA GREATMAN MĘŻCZYZN

KLASYFIKACJA GREATMAN SZTAFETY

MEDALIŚCI GREATMAN TRILOGY 2018

 

Wręczenie medali klasyfikacji generalnej cyklu (podium – OPEN, kat wiekowe, SZTAFETY) odbędzie się  podczas dekoracji zaprzyjaźnionego XXXIII Biegu im. Dezyderego Chłapowskiego w Turwi niedaleko Kościana 6 października 2018. Zapraszamy wszystkich do startu w biegu oraz udziału w dekoracji zwycięzców cyklu. Wiecej informacji: http://www.greatman.pl/turew/

OPEN K

1 Olimpia Wojtyło GT RAT
2 Agata Madej Zgrupka Team
3 Marta Brukwińska TGV Club Soleus

OPEN M

1 Michał Majchrzak TGV Club Soleus
2 Michał KoŁaciński Inalfa Września
3 Michał Wojtyło GT RAT

OPEN SZTAFETY

1 Zgrupka Team Daniel Osik, Mateusz Dembski, Marcin Tomczak (Mateusz Fabisiak)
2 ChampionMan Team/Ci Od Dutka Mateusz Ratajczak, Jakub Michalak, Łukasz Nowak
3 Teraz prędko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu Marcin Lubarski (Aleksander Sęczkowski), Wojciech Jastrzębski, Radosław Gluza

SZTAFETY MIX

1 ZGRUPKA TEAM Bartosz Jaczun, Błażej Grochowalski (Rafał Adamczyk), Katarzyna Gruszka
2 Byle do mety Michalina Wardęga, Piotr Ceranek, Piotr Lehmann
3 Wentyle/Night Runners Joanna Tasarek, Radosław Lesiak, Jakub Borszyński

SZTAFETY KOBIET

1 Zgrupka Team- Gotowe na wszystko Malwina Poprawiak (Natalia Wiśniewska), Agata Madej, Aleksandra Socha (Malwina Poprawiak)
2 ChampionMan Team/Ci Od Dutka Hanna Wawrzyniak, Agnieszka Hahula (Małgorzata Maik), Michalina Krysztofiak
3 Dzikie kuny Jagna Łunkiewicz, Dominika Nowacka (Sara Dolska), Katarzyna Fiszer

Kategorie wiekowe

K20

Marta Brukwińska TGV Club Soleus Kościan K20 1 1990
Ewa Susmarska MUAY Running Team/NO WOMEN NO TRI Poznań K20 2 1996
Małgorzata Światłoń-Szydełko Czarni Rokitki Rokitki K20 3 1989

K30

Olimpia Wojtyło GT RAT Wrocław K30 1 1981
Agata Madej Zgrupka Team POZNAŃ K30 2 1987
Karolina Jahnz Kujavia3Team Stargard K30 3 1984

K40

Elżbieta Nagórska TriSpace Łochowice K40 1 1975
Katarzyna Rybacka RAWICZ K40 2 1975
Ewelina Braun Kiełczewo K40 3 1976

K50+

Iwona Szram Oaza Kórnik Borówiec K50+ 1 1961
Małgorzata Putowska Loft Team Extreme Mosina K50+ 2 1962
Aldona Polkowska Zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Murowana Goślina K50+ 3 1965

M20

Maksymilian Szatecki I-Sport Warszawa M20 1 1996
Aleksander Sęczkowski UKS CITYZEN_/BE3 Koziegłowy M20 2 1995
Adam Kuś Cityzen_/BE3 Poznań M20 3 1997

M30

Michał Majchrzak TGV Club Soleus Nowy Lubosz M30 1 1985
Michał Kołaciński Inalfa Września Kalisz M30 2 1981
Michał Wojtyło GT RAT Wrocław M30 3 1982

M40

Adam Zięba TriSpace Bydgoszcz M40 1 1973
Marek Dembiński Wójtowicz TRI Team / Atimex Poznań M40 2 1974
JarosŁaw Nikodemiak KLAS Szpot Swarzędz SWARZĘDZ M40 3 1976

M50

Andrzej Kostka POLKOWICE M50 1 1966
Dariusz Tauchert Tadar Team Kamionki M50 2 1967
Stanisław Polkowski Zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe Murowana  Goślina M50 3 1963

M60+

Janusz Misiaszek Labosport Team Kędzierzyn- Koźle M60+ 1 1958
Marek Grześ runner’s power Śrem M60+ 2 1958
Henryk Gągola AZS AWF Poznań Rosnówko M60+ 3 1951

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH ZAWODACH

GREAT MAN TRILOGY