KLASYFIKACJA GENERALNA PO TRZECH STARTACH 2018 wraz z punktacją:
KLASYFIKACJA GREATMAN MĘŻCZYZN
KLASYFIKACJA GREATMAN SZTAFETY
MEDALIŚCI GREATMAN TRILOGY 2018
Wręczenie medali klasyfikacji generalnej cyklu (podium – OPEN, kat wiekowe, SZTAFETY) odbędzie się podczas dekoracji zaprzyjaźnionego XXXIII Biegu im. Dezyderego Chłapowskiego w Turwi niedaleko Kościana 6 października 2018. Zapraszamy wszystkich do startu w biegu oraz udziału w dekoracji zwycięzców cyklu. Wiecej informacji: http://www.greatman.pl/turew/
OPEN K
1 | Olimpia | Wojtyło | GT RAT |
2 | Agata | Madej | Zgrupka Team |
3 | Marta | Brukwińska | TGV Club Soleus |
OPEN M
1 | Michał | Majchrzak | TGV Club Soleus |
2 | Michał | KoŁaciński | Inalfa Września |
3 | Michał | Wojtyło | GT RAT |
OPEN SZTAFETY
1 | Zgrupka Team | Daniel Osik, Mateusz Dembski, Marcin Tomczak (Mateusz Fabisiak) |
2 | ChampionMan Team/Ci Od Dutka | Mateusz Ratajczak, Jakub Michalak, Łukasz Nowak |
3 | Teraz prędko, zanim dojdzie do nas, że to bez sensu | Marcin Lubarski (Aleksander Sęczkowski), Wojciech Jastrzębski, Radosław Gluza |
SZTAFETY MIX
1 | ZGRUPKA TEAM | Bartosz Jaczun, Błażej Grochowalski (Rafał Adamczyk), Katarzyna Gruszka |
2 | Byle do mety | Michalina Wardęga, Piotr Ceranek, Piotr Lehmann |
3 | Wentyle/Night Runners | Joanna Tasarek, Radosław Lesiak, Jakub Borszyński |
SZTAFETY KOBIET
1 | Zgrupka Team- Gotowe na wszystko | Malwina Poprawiak (Natalia Wiśniewska), Agata Madej, Aleksandra Socha (Malwina Poprawiak) |
2 | ChampionMan Team/Ci Od Dutka | Hanna Wawrzyniak, Agnieszka Hahula (Małgorzata Maik), Michalina Krysztofiak |
3 | Dzikie kuny | Jagna Łunkiewicz, Dominika Nowacka (Sara Dolska), Katarzyna Fiszer |
Kategorie wiekowe
K20
Marta | Brukwińska | TGV Club Soleus | Kościan | K20 | 1 | 1990 |
Ewa | Susmarska | MUAY Running Team/NO WOMEN NO TRI | Poznań | K20 | 2 | 1996 |
Małgorzata | Światłoń-Szydełko | Czarni Rokitki | Rokitki | K20 | 3 | 1989 |
K30
Olimpia | Wojtyło | GT RAT | Wrocław | K30 | 1 | 1981 |
Agata | Madej | Zgrupka Team | POZNAŃ | K30 | 2 | 1987 |
Karolina | Jahnz | Kujavia3Team | Stargard | K30 | 3 | 1984 |
K40
Elżbieta | Nagórska | TriSpace | Łochowice | K40 | 1 | 1975 |
Katarzyna | Rybacka | RAWICZ | K40 | 2 | 1975 | |
Ewelina | Braun | Kiełczewo | K40 | 3 | 1976 |
K50+
Iwona | Szram | Oaza Kórnik | Borówiec | K50+ | 1 | 1961 |
Małgorzata | Putowska | Loft Team Extreme | Mosina | K50+ | 2 | 1962 |
Aldona | Polkowska | Zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe | Murowana Goślina | K50+ | 3 | 1965 |
M20
Maksymilian | Szatecki | I-Sport | Warszawa | M20 | 1 | 1996 |
Aleksander | Sęczkowski | UKS CITYZEN_/BE3 | Koziegłowy | M20 | 2 | 1995 |
Adam | Kuś | Cityzen_/BE3 | Poznań | M20 | 3 | 1997 |
M30
Michał | Majchrzak | TGV Club Soleus | Nowy Lubosz | M30 | 1 | 1985 |
Michał | Kołaciński | Inalfa Września | Kalisz | M30 | 2 | 1981 |
Michał | Wojtyło | GT RAT | Wrocław | M30 | 3 | 1982 |
M40
Adam | Zięba | TriSpace | Bydgoszcz | M40 | 1 | 1973 |
Marek | Dembiński | Wójtowicz TRI Team / Atimex | Poznań | M40 | 2 | 1974 |
JarosŁaw | Nikodemiak | KLAS Szpot Swarzędz | SWARZĘDZ | M40 | 3 | 1976 |
M50
Andrzej | Kostka | POLKOWICE | M50 | 1 | 1966 | |
Dariusz | Tauchert | Tadar Team | Kamionki | M50 | 2 | 1967 |
Stanisław | Polkowski | Zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe | Murowana Goślina | M50 | 3 | 1963 |
M60+
Janusz | Misiaszek | Labosport Team | Kędzierzyn- Koźle | M60+ | 1 | 1958 |
Marek | Grześ | runner’s power | Śrem | M60+ | 2 | 1958 |
Henryk | Gągola | AZS AWF Poznań | Rosnówko | M60+ | 3 | 1951 |