Połączenie imprez Śrem i Kościan-Nowy Dębiec Triathlon!!!! – GREATMAN TRIATHLON TRILOGY

Połączenie imprez Śrem i Kościan-Nowy Dębiec Triathlon!!!!

Dziękujemy marce Diamant🥳🥳🥳
11 sierpnia 2020
Dziękujemy marce 4 MOVE!!!
12 sierpnia 2020

🛎🛎Drodzy Zawodnicy!🛎🛎

✅Z przykrością musimy poinformować, że mimo naszych wielkich starań w tym roku zamiast dwóch zawodów Kościan-Nowy Dębiec Triathlon 22.08.2020 oraz Śrem Triathlon 13.09.2020 odbędzie się jedna połączona impreza we wrześniu w Kościanie-Nowym Dębcu 12.09.2020.

✅wasze opłaty z obu imprez zostały automatycznie przepisane na nową lokalizację Kościan-Nowy Dębiec Triathlon w sobotę 12.09.2020.

🌀Osoby zapisane na zawody w obu miastach mogą wykorzystać drugą opłatę w formie Vouchera o tej wartości na dowolne zawody w 2021
🌀Zawody dla dzieci Greatkids na razie nie są odwołane ale i nie wznawiamy na nie zapisów– więcej informacji bliżej zawodów.

❌Z racji niewiadomej organizacyjnej do ostatniego momentu rezygnujemy z produkcji gadżetów Greatman (oprócz koszulek SPORT i ręczników SWIM), osoby, które zamówiły gadżety wcześniej mogą je wykorzystać w formie Vouchera o tej wartości na dowolne zawody/gadżety w roku 2021
❌Odwołujemy Enduro – osoby zapisane na ten dystans automatycznie zostały przepisane na 1/8IM.

Ten rok jest bardzo trudny organizacyjnie. Prosimy Was o wyrozumiałość, gdyż mimo przeciwności staramy się zorganizować imprezy, co wydaje się czasami tańcem na linie bez trzymanki.
Walczymy dalej i mamy nadzieje zobaczyć się z Wami we wrześniu na plaży w Nowym Dębcu.

Ilość miejsc będzie ograniczona limitami 250/dystans ale to wy macie pierwszeństwo wystąpienia na zawodach.

Macie również możliwość zwrotu opłaty za zawody/gadżety lub przepisania na rok 2021. Jeśli podejmiecie taką decyzję prosimy o maila do końca sierpnia na kontaktgreatman@gmail.com.

Janka i Paweł