Podczas cyklu GREATMAN gościć będziemy firmę Puromedica! – GREATMAN TRIATHLON TRILOGY

Podczas cyklu GREATMAN gościć będziemy firmę Puromedica!

Ruszyły zapisy na Zawody pływackie na Jeziorze Wonieść 2019!!!
27 czerwca 2019
4 DYSCYPLINA TRIATHLONU
30 lipca 2019

Podczas cyklu GREATMAN gościć będziemy firmę Puromedica!

Już 4 sierpnia w Kórniku będzie można spróbować Ich produktów 

Unikalny MAGNEZ tej firmy przygotowany będzie do degustacji w kubeczkach jednorazowych w połączeniu z wodą. Uczestnicy będą mogli nawodnić się przed startem i po zawodach oraz uzupełnić niedobór magnezu, który się znacząco pogłębia podczas wysiłku. Oczywiście podczas imprezy będzie można też kupić Magnez oraz inne minerały i witaminy firmy Puromedica.👍👍👍

Co to PUROMEDICA?! – https://puromedica.com/
…. Produkty zostały stworzone w oparciu o współpracę m.in. ze sportowcami oraz w związku z powszechnie występującymi niedoborami, głównie witamin i minerałów, które znacząco obniżają naszą życiową energię, odporność oraz zwiększają ryzyko kontuzji, a także wydłużają okres regeneracji po wysiłku.

PUROMEDICA produkuje w Polsce najczystsze formy minerałów, witamin, enzymów i aminokwasów bez zbędnych dodatków konserwujących, smakowych, zapachowych.

PUROMEDICA jest jedynym w Unii Europejskiej producentem MAGNEZU, który występuje w formie wodnej, bez żadnych dodatków. Są to 3 najlepiej przyswajalne przez nasz organizm sole magnezowe rozpuszczone w oczyszczonej wodzie.

Zapraszamy!